LAG "Zeleni bregi"
V.Nazora 56, 49247 Zlatar Bistrica

> Početna > O LAG-u > Članovi

Članovi LAG-a Zeleni bregi

Bedekovčina

www.bedekovcina.hr

Više...

Donja Stubica

www.donjastubica.hr

Više...

Gornja Stubica

www.gornjastubica.hr

Više...

Krapina

www.krapina.hr

Više...

Lobor

www.lobor.hr

Više...

Mače

www.opcina-mace.hr

Više...

Marija Bistrica

www.marija-bistrica.hr

Više...

Mihovljan

www.mihovljan.hr

Više...

Novi Golubovec

www.novi-golubovec.hr

Više...

Oroslavje

www.oroslavje.hr

Više...

Zlatar

www.zlatar.hr

Više...

Radoboj

www.radoboj.hr

Više...

Stubičke toplice

www.stubicketoplice.hr

Više...

Jesenje

www.jesenje.hr

Više...

Veliko Trgovišće

www.veliko-trgovisce.hr

Više...

Đurmanec

www.djurmanec.hr

Više...

Zlatar Bistrica

www.zlatar-bistrica.hr

Više...

Petrovsko

www.petrovsko.hr

Više...

Bistra

www.bistra.hr

Više...

Bedenica

www.bedenica.hr

Više...

Jakovlje

www.jakovlje.hr

Više...

Sveti Ivan Zelina

www.zelina.hr

Više...

Sastav skupštine LAG-a "Zeleni bregi" s opisom djelatnosti (aktivnosti za koje je zadužena, sukladno Statutu)




Ime i prezime Naziv organizacije/institucije koju predstavlja – člana LAG-a Ž M Javni Civilni Gospodarski
1. Krešimir Gulić Općina Bistra
x x

2. Klementina Batina KUD Bistra x

x
3. Darko Slukan Udruga Bistranjski potepuhi
x
x
4. Tea Kranjec Krutak d.o.o. x


x
5. Josipa Meštrović Špoljar KUD Bistra x

x
6. Domagoj Eršek Udruga vinogradara sv.Nikola
x
x
7. Darko Ban Općina Bedekovčina
x x

8. Vera Hrvoj Srednja škola Bedekovčina x
x

9. Vanja Vidiček Fizička osoba x

x
10. Stjepan Hrvoj Građevinar „Hrvoj“
x

x
11. Anica Kopjar Općinska knjižnica i čitaonica Bedekovčina x
x

12. Tanja Gulija Jujnović Turistička agencija VIATICA TRAVEL x


x
13. Željko Odak DVD Bedekovčina
x
x
14. Juraj Srebačić Grad Donja Stubica
x x

15. Barica Hren Niskogradnja Hren x


x
16. Marina Breber Turistička zajednica područja Donja Stubica i Gornja Stubica x
x

17. Martina Znika Udruženje seljaka Donja Stubica x

x
18. Siniša Klanjčić Stolnoteniski klub Stubaki
x
x
19. Damir Belošević Općina Đurmanec
x x

20. Ivančica Hrček KUD Đurmanec x

x
21. Zvonimir Varjačić OPG Varjačić
x

x
22. Marijan Cesarec Udruga vinara Đurmanec
x
x
23. Maja Rodić Sportsko društvo Jezerišće x

x
24. Maja Belošević Udruga za šport i rekreaciju Gornja Podbrezovica x

x
25. Jasmin Krizmanić Općina Gornja Stubica
x x

26. Tomislav Haramustek NK Gornja Stubica
x
x
27. Vladimir Škvorc Općina Gornja Stubica
x x

28. Sanja Knezić Osnovna škola Gornja Stubica x
x

29. Zdravko Klanjčić Rody
x

x
30. Snježana Bužinec Općina Jakovlje x
x

31. Stjepan Jagušt OPG Jagušt
x

x
32. Marija Poturica Udruga žena i djevojaka Općine Jakovlje „Dora“ x

x
33. Ivan Coha KUD Jakovlje
x
x
34. Ljiljana Klepac Osnovna škola Jakovlje x
x

35. Goran Vrabec OPG Vrabec Goran – Volim ljuto
x

x
36. Ivan Maligec Općina Jesenje
x x

37. Gordana Maligec AKUD Žensko kazalište Gornje Jesenje x

x
38. Katarina Maligec KUD Gornje Jesenje x

x
39. Matija Galović Udruga za razvoj turizma „Jasen“
x
x
40. Nenad Kranjčec Alum promet d.o.o. Gornje Jesenje
x

x
41. Zoran Gregurović Grad Krapina
x x

42. Tomislav Pernjek TIM PAPIR
x

x
43. Maja Leljak Fizička osoba x

x
44. Tomislav Lež Skupina krapinskih alternativaca - SKA
x
x
45. Adrijana Kantolić Društvo sportskih igara učenika x

x
46. Željko Bobovečki BOBO trgovina, ugostiteljstvo i usluge, Bobovje
x

x
47. Zdravko Vlahek Udruga pčelara „Pletara“
x
x
48. Verica Bolfek KUD Lobor x

x
49. Mislav Krajnik Fizička osoba
x
x
50. Mirela Behin KUD Lobor x

x
51. Krunoslav Gočen Ribičko društvo Lobor
x
x
52. Božidar Markuš Općina Lobor
x x

53. Stjepan Sokolić Općina Mače
x x

54. Stjepan Špoljar OPG Špoljar
x

x
55. Marina Benčić TRENDLINE x


x
56. Jelena Galic OPG Galic x


x
57. Magdalena Pavlaković DND Mače x

x
58. Davor Marković Udruga proizvođača cvijeća i povrća
x
x
59. Josip Milički Općina Marija Bistrica
x x

60. Lea Mahmet Udruga mladih Marije Bistrice x

x
61. Elvis Lacković Teniski klub Marija Bistrica
x
x
62. Vesna Brlek Osnovna škola Marija Bistrica x
x

63. Ivan Rusan Mikron d.o.o.
x

x
64. Stjepan Muhek Planinarsko društvo Marija Bistrica
x
x
65. Zlatko Bartolić Općina Mihovljan
x x

66. Mario Smetiško Udruga vinara, vinogradara i podrumara „Lucem“ Mihovljan
x
x
67. Mateja Svetec Udruga vinara, vinogradara i podrumara „Lucem“ Mihovljan x

x
68. Gordana Vučković Udruga žena Mihovljan x

x
69. Damir Gojak „REGAL-MONT“ ELEKTRO-MONTERSKI OBRT
x

x
70. Mateja Brković KUD Novi Golubovec x

x
71. Darko Bistrović KUD Novi Golubovec
x
x
72. Tušek Boris Općina Novi Golubovec
x x

73. Mladen Kos NK „SCHIEDEL“
x
x
74. Petar Čuljak DVD Novi Golubovec
x
x
75. Tihomir Kos ŽIVINA TRANSPORTI
x

x
76. Irena Grzelj KUD Novi Golubovec x

x
77. Silvia Kos Sportska udruga građana „Velika“, Novi Golubovec (civilni sektor) x

x
78. Ivan Tuđa Grad Oroslavje
x x

79. Elizabeta Škvorčec Udruga mladih Feniks x

x
80. Maja Šijan Turistička zajednica grada Oroslavje x
x

81. Ivica Knezić Pireko d.o.o.
x

x
82. Sanja Šakoronja Osnovna škola Oroslavje x
x

83. Andrija Pišković Oro dom d.o.o.
x

x
84. Kristijan Ležaić Udruga Drienek
x
x
85. Ivan Šanjug Općina Petrovsko
x x

86. Poslončec Marko Planinarsko društvo Brezovica
x
x
87. Mužek Zdenka Mužek Kaminko d.o.o. x


x
88. Darko Puh Fizička osoba
x
x
89. Tatjana Vuzem KulTuRa d.o.o. x


x
90. Vladimir Vidović "VIDOVIĆ" PROIZVODNJA, SERVIS I TRGOVINA
x

x
91. Anđelko Topolovec Općina Radoboj
x x

92. Neven Košutić Udruga vinara i vinogradara „Radobojski pajdaši“
x
x
93. Alojz Sajko Udruga vinara i vinogradara „Radobojski pajdaši“
x
x
94. Ana Florjan Društvo Naša djeca Radoboj x

x
95. Vladimir Bosnar Općina Stubičke Toplice
x x

96. Tomislav Mlinarić Malonogometni klub "Stubaki" Stubičke Toplice
x
x
97. Nedeljko Ćuk Stolarija Ćuk
x

x
98. Nadica Jozić Borić Udruga „Hrvatska žena“ x

x
99. Ivanka Bartol Automehanički obrt i prodaja auto dijelova x


x
100. Diana Duk Petek Osnovna škola Veliko Trgovišće x
x

101. Robert Greblički Općina Jakovlje
x x

102. Robert Špoljar Sportska zajednica Veliko Trgovišće
x
x
103. Neda Jambrek PA-EL d.o.o. x


x
104. Danijela Rožić OPG Rožić x


x
105. Božidar Hužak RIBIČ 1966 d.o.o
x

x
106. Josip Ivetić TRGO KOVINA d.o.o.
x

x
107. Stanko Majdak Grad Zlatar
x x

108. Dorotea Žerjavić Biciklistički klub „Lastavica“ x

x
109. Ivana Parlov Roksandić Biciklistički klub „Lastavica“ x

x
110. Jasenka Auguštan-Pentek Grad Zlatar x

x
111. Krunoslav Klancir Elcon d.o.o.
x

x
112. Marko Sukreški NK Dinamo
x
x
113. Žarko Miholić Općina Zlatar Bistrica
x x

114. Mira Čiček Stolarija Čiček x


x
115. Tihomir Hoić Fizička osoba
x
x
116. Snježana Klancir Fizička osoba x

x
117. Ivan Orsag Elektro Orsag
x

x
118. Jurica Sugnetić Fizička osoba
x
x
119. Josip Knezić Udruga fizioterapeuta i radnih terapeuta Zagorja
x
x
120. Nedjeljko Trgovec OPG Trgovec
x

x
Ukupno – Skupština LAG-a „Zeleni bregi“ na dan 26.5.2015. 120 člana Ž M J C G



49 71 30 58 32



41% 59% 25% 48% 27%